+38 044 490 30 61
secretary@atk.com.ua
Про компанію

АТК — це готові аграрні рішення для клієнтів

НАША МЕТА — знаходити, випробовувати та адаптувати до українських умов найкращі аграрні технології для отримання оптимальних результатів з кожного гектара і одночасного покращення якості ґрунтів.

НАШІ ПРІОРИТЕТИ — підвищення стійкості бізнесу, власного і партнерів, просування сільськогосподарського виробництва України на зовнішніх ринках, збереження навколишнього середовища.

НАША СТРАТЕГІЯ — розвиток бізнесу по всьому ланцюгу вартості, від виробництва насіння та поставок товарно-матеріальних цінностей до безпосередньо сільгоспвиробництва, розбудови сільськогосподарської інфраструктури та логістики. З метою підвищення ефективності ми налагоджуємо партнерські відносини із сільгоспвиробниками, міжнародними трейдерами і переробниками сільськогосподарської сировини.

Андрієвський Станіслав Костянтинович
Андрієвський Станіслав Костянтинович
Генеральний директор
Сова Ірина Євгенівна
Сова Ірина Євгенівна
Фінансовый директор

Наше бачення

Розвиток і ефективність

Чому нас обирають

Якість і відповідальність

У нас постійно працюють консультанти з Нідерландів, Канади, Данії, Ізраїлю та США. Наші спеціалісти розуміють проблеми українських аграріїв і можливості "західних" рішень. Клієнти отримують з нами  практичний досвід.  

Ми адаптуємо американські та європейські технології під українські реалії ведення сільського господарства: погодні умови, різні види ґрунтів і т. д. Саме тому наші технології доступні кожному аграрію — ви можете побачити, що і як ми технологізуємо, і впровадити ці зміни в своєму бізнесі. 

Компанія володіє власною, модерновою навіть за європейськими мірками, інфраструктурою. Ми відповідаємо за якість продуктів і опікуємося умовами їх зберігання. 

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ
   
ТЕНДЕРИ
      COPYRIGHT 2024 | ATK.COM.UA